A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe emelkedett szerdán délelőtt.
A részvénypiac forgalma délelőtt 6,3 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 2,18 százalékkal 19 880 forintra erősödött.
Az OTP-részvények ára 1,04 százalékkal 8282 forintra nőtt.
A Magyar Telekom árfolyama 0,61 százalékkal 492 forintra emelkedett.
A Richter-papírok árfolyama 0,69 százalékkal 6086 forintra nőtt.
