A BUX 11.30 órakor 29 982,49 ponton állt, ami a legutóbbi, pénteki záró értékéhez képest 2,53 pontos, 0,01 százalékos emelkedés, a hétfői nyitásnál 38,03 ponttal magasabb. Dél előtt pár perccel viszont újra 29 951pontra süllyedt.
A részvénypiac forgalma délelőtt 1,0 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek a pénteki záráshoz képest.
A Mol 0,63 százalékkal 18 105 forintra csökkent.
Az OTP-részvények ára 0,3 százalékkal 8010 forintra erősödött.
A Magyar Telekom árfolyama 0,61 százalékkal 492 forintra esett.
A Richter-papírok árfolyama 19 forinttal, 0,24 százalékkal 5909 forintra nőtt. hullámvasutazik
