A részvénypiac forgalma délelőtt 2,7 milliárd forint volt, a vezető részvények ára emelkedett az előző napi záráshoz képest.
A Mol 140 forinttal, 0,79 százalékkal 17 865 forintra erősödött.
Az OTP-részvények ára 65 forinttal, 0,87 százalékkal 7510 forintra nőtt.
A Magyar Telekom árfolyama 1 forinttal, 0,22 százalékkal 459 forintra emelkedett.
A Richter-papírok árfolyama 43 forinttal, 0,75 százalékkal 5793 forintra nőtt.
