A részvénypiac forgalma délelőtt 3,6 milliárd forint volt, a vezető részvények ára a Magyar Telekom kivételével emelkedett az előző napi záráshoz képest.
A Mol 65 forinttal, 0,38 százalékkal, 17 265 forintra erősödött.
Az OTP-részvények ára 2,78 százalékkal, 7470 forintra nőtt.
A Magyar Telekom árfolyama nem változott 450 forintot ért.
A Richter-papírok árfolyama 1,69 százalékkal, 5786 forintra emelkedett.
