A Mol 0,03 százalékkal 17 280 forintra csökkent, 1,1 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 0,06 százalékkal 7204 forintra erősödött, forgalmuk 2,1 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama nem változott, 435 forintot ért a részvény, forgalma 121,1 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 0,80 százalékkal 5566 forintra esett, a részvények forgalma 719,9 millió forintot ért el.
Rácz Balázs, az Erste Befektetési Zrt. technikai elemzője az M1-en elmondta: csendes kereskedés, kis mozgás volt a magyar tőzsdén. A blue chipek közül lényegében az OTP, a Mol és a Magyar Telekom sem mozdult a csütörtöki záró árhoz képest, a nap vesztese a Richter lett.
A szakértő kiemelte, hogy a devizapiacon érdekesebb mozgások voltak, a forint tovább erősödött.
