A Mol 0,98 százalékkal 17 210 forintra csökkent, 1,1 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 0,04 százalékkal 7188 forintra esett, forgalmuk 2,8 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 0,23 százalékkal 441 forintra erősödött, forgalma 163,9 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 0,20 százalékkal 5570 forintra gyengült, a részvények forgalma 1,0 milliárd forintot ért el.
Kiss Mihály, a Raiffeisen Bank részvénykereskedője az M1-en elmondta: a nyári uborkaszezonban eseménytelen, csendes kereskedés folyt a magyar tőzsdén, szűk sávban mozogtak az árfolyamok. A BUX kis mínuszban zárt, a nap vesztese a Mol volt, ami azért meglepő, mert az olaj jól teljesített csütörtökön.
