A részvénypiac forgalma 5 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével gyengültek az előző napi záráshoz képest.
Varga Zoltán, az Equilor Befektetési Zrt. elemzője szerint a nemzetközi piacon negatív korrekció ment végbe, és ezt lehetett tapasztalni a BÉT-en is a csütörtöki kereskedés során. A Richter gyorsjelentése alapvetően kedvező volt, ám vegyes adatokat tartalmazott, aminek hatására eladási hullám indult; de a kereskedés végére a magyar gyógyszeripari papír visszakapaszkodott. A szakértő szerint a pénteki kereskedés hangulatát a japán kamatdöntés határozza majd meg.
A Mol 0,7 százalékkal 17 575 forintra csökkent 1,1 milliárd forintos forgalomban. Az OTP-részvények ára 0,6 százalékkal 6680 forintra esett 2,2 milliárd forintos forgalomban. A Magyar Telekom árfolyama 0,7 százalékkal 447 forintra erősödött, forgalma 334,5 millió forint volt. A Richter pedig 0,80 százalékkal 5930 forintra gyengült, a részvények forgalma 1,2 milliárd forintot ért el.
