A részvénypiac forgalma fél háromig 2,4 milliárd forint volt, a vezető részvények a Mol kivételével gyengültek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 55 forinttal, 0,33 százalékkal 16 660 forintra erősödött, 622,9 millió forintos forgalomban. Az OTP-részvények ára 41 forinttal, 0,65 százalékkal 6271 forintra csökkent, forgalmuk 1,3 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 1 forinttal, 0,23 százalékkal 438 forintra esett, forgalma 117,7 millió forint volt. A Richter-papírok árfolyama 10 forinttal, 0,18 százalékkal 5660 forintra csökkent, a részvények forgalma 277,6 millió forintot ért el.
