A részvénypiac forgalma délelőtt 2,2 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest. A Mol 50 forinttal, 0,30 százalékkal 16 495 forintra erősödött.
Az OTP-részvények ára 28 forinttal, 0,44 százalékkal 6378 forintra nőtt. A Magyar Telekom árfolyama 4 forinttal, 0,90 százalékkal 442 forintra csökkent.
A Richter-papírok árfolyama 10 forinttal, 0,18 százalékkal 5640 forintra esett.
