BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Beszállt a BÉT-be az Erste Bank

Az Erste Bank Hungary Zrt. megvásárolja a Budapesti Értéktőzsde Zrt. 2,32 százalékos tulajdonrészét az ING Bank N.V. Magyarországi Fióktelepétől - adta hírül a bank.-

2016. május 31. kedd, 10:14

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az Erste Bank leányvállalata- az Erste Befektetési Zrt. - révén az egyik legnagyobb és legaktívabb brókercég a Budapesti Értéktőzsdén.

Elkötelezettek vagyunk a tőzsde meghirdetett stratégiájában, melynek révén számos újítás bevezetésére kerül, amelyek a hazai tőkepiac fejlesztését szolgálják, és amelyek megfelelő ösztönzőket biztosítanak a hazai tőzsdei kibocsátók és befektetők számára. Emellett a piaci súlyunkból adódóan a létrejövő tulajdonszerzést stratégiai befektetésnek tekintjük- mondta Jelasity Radován, az Erste Bank Hungary Zrt. elnök-vezérigazgatója a tranzakció kapcsán.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet