Az Erste Bank leányvállalata- az Erste Befektetési Zrt. - révén az egyik legnagyobb és legaktívabb brókercég a Budapesti Értéktőzsdén.
Elkötelezettek vagyunk a tőzsde meghirdetett stratégiájában, melynek révén számos újítás bevezetésére kerül, amelyek a hazai tőkepiac fejlesztését szolgálják, és amelyek megfelelő ösztönzőket biztosítanak a hazai tőzsdei kibocsátók és befektetők számára. Emellett a piaci súlyunkból adódóan a létrejövő tulajdonszerzést stratégiai befektetésnek tekintjük- mondta Jelasity Radován, az Erste Bank Hungary Zrt. elnök-vezérigazgatója a tranzakció kapcsán.
