A részvénypiac forgalma fél háromig 5,0 milliárd forint volt, a vezető részvények ára vegyesen változott az előző napi záráshoz képest.
A Mol árfolyama 45 forinttal, 0,27 százalékkal 16 470 forintra csökkent, 920,6 millió forintos forgalomban. Az OTP-részvények 23 forinttal, 0,33 százalékkal 7046 forintra erősödtek, forgalmuk 2,8 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama nem változott, 456 forintot ért, forgalma 64,4 millió forint volt. A Richter-papírok árfolyama 61 forinttal, 1,10 százalékkal 5624 forintra nőtt, forgalmuk 1,1 milliárd forintot ért el.
