A Mol 0,5 százalékkal 16 595 forintra erősödött, 1,1 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 1 százalékkal 7130 forintra nőtt, forgalmuk 3,1 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 0,2 százalékkal 465 forintra csökkent, forgalma 542 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 2,3 százalékkal 5596 forintra emelkedett, forgalmuk 1,9 milliárd forintot ért el.
Kababik József, az Erste Befektetési Zrt. üzletkötője az M1-en kifejtette: bár erősen nyitottak az európai tőzsdék és a BÉT is, napközben nem volt nagy elmozdulás. Este kezdődött az emelkedés, a DAX index 0,5 százalékkal nőtt. A BÉT-et is a nap végén kezdték felfelé húzni, a BUX több mint 1 százalékos pluszban zárt. A Richter egész nap a pozitív tartományban volt, de az 5596 forintos záróár lényegében az utolsó fél órában alakult ki. Az OTP esetében is a nap végére jöttek meg a vevők.
