A részvénypiac forgalma 7,0 milliárd forint volt, a vezető részvények gyengültek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 130 forinttal, 0,77 százalékkal 16 745 forintra csökkent, 1,3 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 50 forinttal, 0,68 százalékkal 7250 forintra esett, forgalmuk 3,9 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 4 forinttal, 0,85 százalékkal 465 forintra gyengült, forgalma 258,3 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 35 forinttal, 0,63 százalékkal 5500 forintra csökkent, a részvények forgalma 1,4 milliárd forintot ért el.
A BUMIX 1775,68 ponton zárt csütörtökön, ez 13,21 pontos, 0,75 százalékos emelkedés a szerdai záráshoz viszonyítva.
