BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csúszik az Apple-jelentés

Egy nappal későbbre halasztotta idei első negyedéves jelentésének közzétételi időpontját az Apple. Erre egyes hírek szerint azért került sor, mert egy korábbi igazgatósági tag temetésén vesz részt sok felsővezető - írja a Marketwatchra hivatkozva a portfolio.hu.

2016. április 21. csütörtök, 17:02

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Tegnap megváltoztatta az Apple az idei első negyedéves eredmény beszámolójának tervezett közzétételi időpontját, ami így egy nappal későbbre tolódott. Az Apple így április 25. helyett április 26-án teszi majd közzé beszámolóját.

Egyes hírek szerint erre azért került sor, mert a társaság egy korábbi igazgatósági tagjának, Bill Campbellnek a temetésén vesz részt több felső vezető is. Campbell a héten hunyt el.

Az Apple negyedéves jelentéseit mindig kiemelt figyelem övezi, ez most különösen igaz lehet, hiszen az előrejelzések szerint most először fordulhat elő a vállalatnál, hogy az iPhone eladások év/év alapon visszaesést mutatnak. Erre az okostelefon 2007-es évi bemutatása óta nem volt példa.

portfolio.hu
portfolio.hu

Ez is érdekelhet