A BUX fél 12-kor 26 259,10 ponton állt, ami a legutóbbi, keddi záró értékéhez képest 231,96 pontos, 0,89 százalékos emelkedés, a szerdai nyitásnál 152,18 ponttal magasabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 2,2 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 50 forinttal, 0,31 százalékkal, 16 120 forintra erősödött. Az OTP-részvények ára 112 forinttal, 1,63 százalékkal, 6992 forintra nőtt. A Magyar Telekom árfolyama 5 forinttal, 1,08 százalékkal, 468 forintra emelkedett. A Richter-papírok árfolyama 27 forinttal, 0,50 százalékkal, 5375 forintra nőtt.
