A részvénypiac forgalma 10,7 milliárd forint volt, a vezető részvények a Richter kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 175 forinttal, 1,08 százalékkal 16 425 forintra erősödött, 2,6 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 11 forinttal, 0,16 százalékkal 6790 forintra nőtt, forgalmuk 4,4 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 2 forinttal, 0,46 százalékkal 440 forintra emelkedett, forgalma 1,4 milliárd forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 53 forinttal, 0,99 százalékkal 5307 forintra csökkent, a részvények forgalma 2,2 milliárd forintot ért el.
A BUMIX 1732,80 ponton zárt kedden, ez 7,48 pontos, 0,43 százalékos emelkedés a hétfői záráshoz viszonyítva.
