A BUX fél 12-kor 25 271,83 ponton állt, ami a legutóbbi, keddi záró értékéhez képest 16,43 pontos, 0,07 százalékos emelkedés, a szerdai nyitásnál 16,62 ponttal magasabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 6,3 milliárd forint volt, a vezető részvények a Richter kivételével gyengültek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 95 forinttal, 0,61 százalékkal 15 405 forintra csökkent. Az OTP-részvények ára 2 forinttal, 0,03 százalékkal 6600 forintra esett. A Magyar Telekom árfolyama 4 forinttal, 0,90 százalékkal 440 forintra gyengült. A Richter-papírok árfolyama 71 forinttal, 1,34 százalékkal 5380 forintra erősödött.
