A BUX fél 12-kor 24 333,23 ponton állt, ami a legutóbbi, szerdai záró értékéhez képest 239,01 pontos, 0,99 százalékos emelkedés, a csütörtöki nyitásnál 240,23 ponttal magasabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 5,0 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 190 forinttal, 1,29 százalékkal, 14 890 forintra erősödött. Az OTP részvények ára 100 forinttal, 1,65 százalékkal, 6175 forintra nőtt. A Magyar Telekom árfolyama 1 forinttal, 0,23 százalékkal, 440 forintra emelkedett. A Richter papírok árfolyama 21 forinttal, 0,40 százalékkal, 5231 forintra növelte értékét.
