BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Mol és az OTP húzza Budapestet

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a mínusz 1,22 pontos nyitás után emelkedett csütörtökön délelőtt.

2016. március 3. csütörtök, 12:02

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX fél 12-kor 24 333,23 ponton állt, ami a legutóbbi, szerdai záró értékéhez képest 239,01 pontos, 0,99 százalékos emelkedés, a csütörtöki nyitásnál 240,23 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma délelőtt 5,0 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 190 forinttal, 1,29 százalékkal, 14 890 forintra erősödött. Az OTP részvények ára 100 forinttal, 1,65 százalékkal, 6175 forintra nőtt. A Magyar Telekom árfolyama 1 forinttal, 0,23 százalékkal, 440 forintra emelkedett. A Richter papírok árfolyama 21 forinttal, 0,40 százalékkal, 5231 forintra növelte értékét.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet