A BUX fél 12-kor 22 958,59 ponton állt, ami a legutóbbi, keddi záró értékéhez képest 386,79 pontos, 1,71 százalékos emelkedés, a szerdai nyitásnál 386,21 ponttal magasabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 3,4 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 90 forinttal, 0,66 százalékkal 13 800 forintra erősödött. Az OTP-részvények ára 115 forinttal, 1,99 százalékkal 5890 forintra nőtt. A Magyar Telekom árfolyama 2 forinttal, 0,51 százalékkal 393 forintra emelkedett. A Richter-papírok árfolyama 160 forinttal, 3,27 százalékkal 5047 forintra nőtt.
