A BUX fél 12-kor 23 734,64 ponton állt, ami a szerdai záró értékéhez képest 338,91 pontos, 1,45 százalékos emelkedés, a csütörtöki nyitásnál 338,72 ponttal magasabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 3,1 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 135 forinttal, 1,00 százalékkal 13 645 forintra erősödött. Az OTP-részvények ára 131 forinttal, 2,19 százalékkal 6120 forintra nőtt. A Magyar Telekom árfolyama 3 forinttal, 0,76 százalékkal 398 forintra emelkedett. A Richter-papírok árfolyama 73 forinttal, 1,36 százalékkal 5458 forintra nőtt.
