A BUX fél háromkor 23 876,65 ponton állt, ami a legutóbbi, hétfői záró értékéhez képest 250,05 pontos, 1,04 százalékos csökkenés, a keddi nyitásnál 249,86 ponttal alacsonyabb.
A részvénypiac forgalma fél háromig 4,6 milliárd forint volt, a vezető részvények gyengültek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 115 forinttal, 0,82 százalékkal 13 870 forintra csökkent, 490,8 millió forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 9 forinttal, 0,15 százalékkal 6146 forintra esett, forgalmuk 3,0 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 1 forinttal, 0,25 százalékkal 396 forintra gyengült, forgalma 206,4 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 148 forinttal, 2,63 százalékkal 5475 forintra csökkent, a részvények forgalma 860,0 millió forintot ért el.
