Csaknem 50 milliárd dollárt veszített értékéből az év első hetén az Apple, ami egyrészt annak tudható be, hogy a világ tőzsdéi minden idők egyik legrosszabb évkezdetét tudhatják maguk mögött, másrészt a céggel kapcsolatban is érkezett rossz hír: lapértesülések szerint az Apple akár 30 százalékkal is csökkentheti a legújabb iPhone-modellek gyártását.
Az iPhone 6S és az iPhone 6S Plus szeptemberi piacra dobása óta felhalmozódtak a készletek, ezért döntött az Apple a termelés visszafogása mellett, így a kereskedők értékesíthetik a meglévő készleteiket.
További részletek a Portfolio.hu-n.
