BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Rosszul kezdte az évet az Apple

Nagyot esett idén az Apple, ami részben a rossz tőkepiaci hangulatnak, részben pedig a céggel kapcsolatos rossz híreknek tudható be - írta a Portfolio.hu.

2016. január 8. péntek, 21:53

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Csaknem 50 milliárd dollárt veszített értékéből az év első hetén az Apple, ami egyrészt annak tudható be, hogy a világ tőzsdéi minden idők egyik legrosszabb évkezdetét tudhatják maguk mögött, másrészt a céggel kapcsolatban is érkezett rossz hír: lapértesülések szerint az Apple akár 30 százalékkal is csökkentheti a legújabb iPhone-modellek gyártását.

Az iPhone 6S és az iPhone 6S Plus szeptemberi piacra dobása óta felhalmozódtak a készletek, ezért döntött az Apple a termelés visszafogása mellett, így a kereskedők értékesíthetik a meglévő készleteiket.

További részletek a Portfolio.hu-n.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet