BUX 138724.73 -0,55 %
OTP 44710 -0,47 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Erre számíthatnak a Zwack részvényesei

A Zwack Unicum Nyrt. igazgatósága részvényenként 1200 forint osztalék kifizetését javasolja a 2014/2015-ös üzleti év után, az osztalékról a társaság június 25-ére összehívott éves közgyűlése dönt - derül ki a pénteken közzétett közgyűlési meghívóból.

2015. május 22. péntek, 18:01

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Zwack a 2014. április 1-től 2015. március 31-ig tartó üzleti évében 24,06 milliárd forint nettó árbevételt és 1,768 milliárd forint adózott eredményt ért el a magyar számviteli szabályok szerint.

Az igazgatóság javaslata alapján összesen 2,444 milliárd forintot fordítanak osztalékfizetésre. A tárgyévi eredménynél nagyobb összegű kifizetésre a 3,6 milliárd forintot meghaladó eredménytartalék adhat fedezetet.

Tavaly 2500 forint osztalékot kaptak részvényenként a tulajdonosok.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet