A társaság pénzügyi éve április 1-től március 31-ig tart, így a vállalat csak pénteken reggel tette közzé a közgyűlési meghívóját. A cég az éves rendes közgyűlést 2015. június 25-én tartja 10 órai kezdettel a Larus Étterem és Rendezvényközpontban.
<banner>A közgyűlési meghívóban a menedzsment osztalékfizetési javaslatát is megismerhettük. Az igazgatóság az előző üzleti évre 2,442 millió forint kifizetését javasolja osztalékként. Ez részvényenként 1200 forintot jelent a tavalyi 2500 forintot követően. Így a papírok a tegnapi záróárral számolva 6,7 százalékos osztalékhozamot kínálnak.
<traderajanlo></traderajanlo>
