BUX 138907.65 -0,42 %
OTP 44860 -0,13 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

1200 forint osztalékot fizet a Zwack

Péntek reggel közzétette a Zwack a közgyűlési meghívóját, melyből kiderül, hogy a menedzsment 1200 forintos osztalékfizetést javasol részvényenként.

2015. május 22. péntek, 09:39

Fotó: Dömötör Csaba / Katona Vanda
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A társaság pénzügyi éve április 1-től március 31-ig tart, így a vállalat csak pénteken reggel tette közzé a közgyűlési meghívóját. A cég az éves rendes közgyűlést 2015. június 25-én tartja 10 órai kezdettel a Larus Étterem és Rendezvényközpontban.

<banner>A közgyűlési meghívóban a menedzsment osztalékfizetési javaslatát is megismerhettük. Az igazgatóság az előző üzleti évre 2,442 millió forint kifizetését javasolja osztalékként. Ez részvényenként 1200 forintot jelent a tavalyi 2500 forintot követően. Így a papírok a tegnapi záróárral számolva 6,7 százalékos osztalékhozamot kínálnak.

<traderajanlo></traderajanlo>

portfolio.hu
portfolio.hu

Ez is érdekelhet