BUX 138960.19 -0,38 %
OTP 44830 -0,2 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tovább szárnyal az Apple

Felülteljesítette a piaci várakozásokat az Apple első negyedéves teljesítménye - derül ki a tőzsdezárás után közzétett gyorsjelentésből.

2015. április 27. hétfő, 23:04

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az Apple egy részvényre jutó nyeresége a várt 2,16 dollárhoz képest 2,33 dollár, a bevétele pedig az elemzők által várt 56,06 milliárd dollárhoz képest 58 milliárd dollár lett 2015 első negyedévében - írja a Portfolio.hu. A korábban említett 130 milliárd dolláros készpénz-visszajuttatási program keretét 200 milliárd dollárra emelte a cég. Az iPhone eladások is meghaladták a várakozásokat: a konszenzus szerinti 55 millió darab helyett a januári-márciusi időszakban 61,2 millió készüléket adtak el.

portfolio.hu
portfolio.hu

Ez is érdekelhet