A részvénypiac forgalma 3,7 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 115 forinttal, 0,97 százalékkal 11 995 forintra erősödött, 635,3 millió forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 2 forinttal, 0,05 százalékkal 4082 forintra nőtt, forgalma 1,3 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 5 forinttal, 1,43 százalékkal 345 forintra csökkent, forgalma 118,7 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 15 forinttal, 0,40 százalékkal 3725 forintra emelkedett, a részvények forgalma 1,2 milliárd forintot ért el.
A Business Telekom Nyrt. (BTel) 14,95 százalékos mínuszban zárt csütörtökön. A társaságot délelőtt rendkívüli közzétételre szólította fel az MNB a sajtóban megjelent, a társaság \"működésében észlelhető jelentős fennakadásokról szóló hírekkel kapcsolatban\".
A BUMIX 1449,67 ponton zárt csütörtökön, ez 21,25 pontos, 1,44 százalékos csökkenés a szerdai záráshoz viszonyítva.
