BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Pluszban zárt Budapest

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 18,97 pontos, 0,11 százalékos emelkedéssel, 17 456,56 ponton zárt csütörtökön.

2014. november 13. csütörtök, 18:33

Fotó: Napi Gazdaság / Földi D. Attila
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A részvénypiac forgalma 3,7 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 115 forinttal, 0,97 százalékkal 11 995 forintra erősödött, 635,3 millió forintos forgalomban.

Az OTP-részvények ára 2 forinttal, 0,05 százalékkal 4082 forintra nőtt, forgalma 1,3 milliárd forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama 5 forinttal, 1,43 százalékkal 345 forintra csökkent, forgalma 118,7 millió forint volt.

A Richter-papírok árfolyama 15 forinttal, 0,40 százalékkal 3725 forintra emelkedett, a részvények forgalma 1,2 milliárd forintot ért el.

A Business Telekom Nyrt. (BTel) 14,95 százalékos mínuszban zárt csütörtökön. A társaságot délelőtt rendkívüli közzétételre szólította fel az MNB a sajtóban megjelent, a társaság \"működésében észlelhető jelentős fennakadásokról szóló hírekkel kapcsolatban\".

A BUMIX 1449,67 ponton zárt csütörtökön, ez 21,25 pontos, 1,44 százalékos csökkenés a szerdai záráshoz viszonyítva.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet