Az OTP Bank vesztesége a második negyedévben, meghaladta a 150 milliárd forintot. A bank megpróbálta a piacot a történelmi veszteségre felkészíteni - az első benyomások szerint ez sikerült. A bankrészvény ugyanis a nyitás első perceiben 0,7 százalékos emelkedés után 3928 forinton forgott.
Jól vette a piacnyitást a kisebb bankpapír is: az FHB 1,24 százalékos pluszban nyitottak, így 735 forinton forogtak.
A Richter 0,39 százalékos emelkedés után 3865 forintot ér, a Mol 11700 forinton stagnál, az Mtelekom is marad a tegnapi 370 forintos árfolyamon.
