A blurchipek közül csak az OTP zárt nyereségben, a bank papírjai 1,6 százalékos drágulást követően 3911 forintra emelkedtek 3 milliárd forintos forgalom mellett. A Mol a délelőtti órákban még veszteségben mozgott, innen a déli órákban átkerült a pozitív zónába, ám ezt nem tudta megtartani és a zárás utolsó óráiban visszacsúszott a piros tartományba és végül 0,4 százalékkal a pénteki szintje alatt, 11 900 forinton zárt 623,3 millió forintos forgalomban.
A nap legngyobb vesztese ezúttal a Richter volt, miután a gyógyszeripari cég részvényei 1,4 százalékos zuhanást követően 3833 forinton zártak 471 millió forintos forgalomban. A Magyar Telekom 0,7 százalékos gyengülés után 307 forinton zárt 328 milliós forgalom után.
