BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megdrágult a Magyar Telekom

A kezdeti erősödés után folyamatos lemorzsolódásba váltott a BUX, háromnegyed 12 előtt 0,2 százalékos veszteséggel 18 062 ponton járt a BÉT indexe.

2014. február 10. hétfő, 11:41

Fotó: Napi Gazdaság / Földi D. Attila
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Megindította a befektetők fantáziáját, hogy a Deutsche Telekom a cseh T-Mobile egyetlen tulajdonosává válhatott: a Magyar Telekom papírjai 2,3 százalékkal 312 forintra drágultak. A távközlési cég papírjainak forgalma nem döntöget rekordokat, a délelőtt folyamán 300 millió forintnyi részvény sem cserélt gazdát.

A többi blue chip ezzel szemben süllyedt: a Mol 0,6 százalékkal 13 660, az OTP 0,2 százalékkal 4260, a Richter 0,6 százalékkal 3995 forintra.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet