BUX 139884.70 0,19 %
OTP 45980 0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elpáholták az OTP-t

A bankrészvény vezetésével estek a blue chipek a BÉT-en.

2014. január 27. hétfő, 17:40

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe 1,45 százalékos csökkenéssel, 18 799,73 ponton zárt hétfőn. A BUX-ot - amely egész nap mínuszban mozgott - főként a 2,3 százalékal 4250 forintra eső OTP húzta le.

Esett a többi blue chip is: a Mol 1,0 százalékkal 13 830, a Telekom 1,6 százalékkal 302, a Richter pedig 0,9 százalékkal 4700 forintra. A BUX mindezzel a nemzetközi trendeket követte, hiszen a nyugat-európai és a New York-i tőzsdék is délnek vették az irányt - igaz, a budapestihez hasonló mínusz csak Londonban jött össze, másutt kisebb volt a veszteség.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet