BUX 139211.23 -0,2 %
OTP 44950 0,07 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Veszteséges lett a JP Morgan

A JP Morgan 0,4 milliárd dolláros veszteségről adott számot a harmadik negyedévben.

2013. október 11. péntek, 13:23

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A mínusz 0,17 dolláros negatív EPS egyszeri tételek nélkül 1,42 dollárt tesz ki. Az elemzői várakozás az egyszeri tételek nélkül 1,29 dollár volt.

A JP Morgan az idei harmadik negyedévben 0,4 milliárd dolláros nettó veszteséget ért el. A -0,17 dolláros egy részvényre jutó eredmény az egyszeri tételek nélkül 1,42 dollárt tesz ki, ami viszont a várt 1,29 dolláros EPS-t is meghaladja. Egyszeri tételektől tisztítva a nettó nyeresége 5,8 milliárd dollár. A bank bevétele a várttól kis mértékben marad el, összesen 23,9 milliárd dollár.

<banner>
</banner>

portfolio.hu
portfolio.hu

Ez is érdekelhet