A BUX közel 1 százalékkal 18 300 pont alá süllyedt kedden reggel a kereskedés első óráját követően.
A nagyobb papírok közül az Egis egy-két tized százalékkal 21 000 forintig drágult, egyébként lefelé tartanak az árfolyamok.
Az OTP közel 1 százalékkal 4315 forintig gyengült, a Mol hasonló mértékben veszített árfolyamából, amely így 16 650 forinton forgott. A Richter szintén ehhez hasonló mínuszt mutat és 3498 forinton forgott.
