BUX 138419.40 -0,77 %
OTP 44680 -0,53 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szeptember másodikától fizet osztalékot a Zwack

A Zwack részvényei augusztus 21-én forognak utoljára osztalékszelvénnyel a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT), az osztalék fizetésének kezdőnapja szeptember 2-a - tette közzé a Zwack Unicum Nyrt. a BÉT honlapján hétfőn.

2013. július 22. hétfő, 15:23

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A társaság közgyűlése az adózott eredményből 1 milliárd 198 millió 464 ezer forint, az eredménytartalékból 378 millió 661 ezer forint, tehát összességében 1 milliárd 577 millió 125 ezer forint osztalék kifizetését határozta el júniusban.

A vállalat az általa kibocsátott törzs- és visszaváltható likvidációs elsőbbségi részvények névértékére vetítve a 2012-2013-as üzleti évre 77,5 százalékos osztalékot fizet, azaz az 1000 forint névértékű részvényekre a kifizetendő bruttó osztalék összege 775 forint - közölte a Zwack.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet