A csütörtöki nyitás után 18 354 pontig emelkedett a BUX index, ez 0,25 százalékkal volt magasabb a szerdai záróértéknél. A forgalom egyelőre kimondottan alacsony, még az OTP sem érte el az 500 millió forintot.
A vezető részvények többsége javítani tudott reggel, a nap nyertese egyelőre a Richter. Az OTP 0,2 százalékkal 4557 forintig esett vissza, míg a Mol 16 840 forintos árfolyama 0,2 százalékos erősödésnek felelt meg. Közben a Magyar Telekom egy forinttal 410 forintig kapaszkodott fel.
A gyógyszergyártók is jó hangulatban kezdték a napot, a Richter 1,05 százalékos emelkedést követően 33 800 forintot ért, míg az Egis 18 785 forintos árfolyama 0,6 százalékkal volt magasabb a szerdainál.
