A BUX két tized százalékkal 19 550 pontig erősödött délutánra, miután korábban 1 százalék körüli pluszt is mutatott.
A blue chipeket tekintve megállapítható, hogy az OTP Bank mellett a Mol-részvényt is milliárdos forgalomban adják-veszik. A bankpapír fél százalékkal 4706 forintig drágult, míg a Mol hasonló mértékben veszített jegyzéséből, amely így 18 580 forinton állt. A Richter közel 1 százalékkal 37 500 forintig emelkedett, az Mtelekom pedig jóval több mint 1 százalékkal 413 forintig kúszott föl.
