Részvényenként 240 forint osztalék kifizetését javasolja az idei eredményből a tulajdonosoknak az Egis igazgatósága − derül ki a társaság közgyűlésére készült előterjesztésből. A cég közel tíz évig stabilan 120 forintot fizetett ki minden évben, az osztalék tavaly emelkedett először − 150 forintra −, ám ezzel együtt is meglepő mértékű a mostani növekedés. A cég a közgyűlését január 30-án tartja.
