BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Meglepő osztalékemelést jelentett be az Egis

2012. december 17. hétfő, 19:18

Fotó: Dömötör Csaba / Kummer János
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Részvényenként 240 forint osztalék kifizetését javasolja az idei eredményből a tulajdonosoknak az Egis igazgatósága − derül ki a társaság közgyűlésére készült előterjesztésből. A cég közel tíz évig stabilan 120 forintot fizetett ki minden évben, az osztalék tavaly emelkedett először − 150 forintra −, ám ezzel együtt is meglepő mértékű a mostani növekedés. A cég a közgyűlését január 30-án tartja.

Mezősi Tamás
Mezősi Tamás

Ez is érdekelhet