BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kitették az OTP-re a sale-táblát

Már 4 milliárdnyi OTP-t szórtak ki a befektetők a mai kereskedés során. A bankpapírok ára 1 százalékkal csökkent, csakúgy mint a BUX értéke mely jelenleg 17486 ponton áll.

2012. november 28. szerda, 14:19

Fotó: Dömötör Csaba / Kummer János
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az európai tőzsdékhez hasonlóan borús hangulat uralkodik a BÉT-en is. Csökkent az ára mind a négy nagy részvénynek, bár az elmúlt napokban már hatalmasat zakózó Richternek mindössze 0,14 százalékkal, a magyar Telekomnak pedig 0,5 százalékkal, jelenleg 396 forinton kínálják a részvényt.

A legnagyobb vesztes ezidáig a Mol, amelynek közel 2 százalékkal csökkent az árfolyama és 17 570 forinton kereskednek a részvénnyel. A forgalma közepesnek mondható - még nem érte el az 1 milliárd forintot, - nem úgy mint a Richter és az OTP papírjainak esetében. A gyógyszergyári papírok 35 510 forinton állnak, a forgalom a 2 milliárd forintot közelíti, míg az OTP-re úgy tűnik kikerült a kiárusítás tábla, mert már 4 milliárd forint értékben cseréltek gazdát és 3938 forinton volt az utolsó kötés.

Sebestyén Stella
Sebestyén Stella

Ez is érdekelhet