Az európai tőzsdékhez hasonlóan borús hangulat uralkodik a BÉT-en is. Csökkent az ára mind a négy nagy részvénynek, bár az elmúlt napokban már hatalmasat zakózó Richternek mindössze 0,14 százalékkal, a magyar Telekomnak pedig 0,5 százalékkal, jelenleg 396 forinton kínálják a részvényt.
A legnagyobb vesztes ezidáig a Mol, amelynek közel 2 százalékkal csökkent az árfolyama és 17 570 forinton kereskednek a részvénnyel. A forgalma közepesnek mondható - még nem érte el az 1 milliárd forintot, - nem úgy mint a Richter és az OTP papírjainak esetében. A gyógyszergyári papírok 35 510 forinton állnak, a forgalom a 2 milliárd forintot közelíti, míg az OTP-re úgy tűnik kikerült a kiárusítás tábla, mert már 4 milliárd forint értékben cseréltek gazdát és 3938 forinton volt az utolsó kötés.
