Már mínuszban van az OTP napközbeni több mint 1 százalék feletti nyeresége. Jelenleg már csak 3915 forintot adnak a részévnyekért, ami 0,15 százalékos gyengülésnek felel meg. Délután 2 órakor még 3969 forinton cseréltek gazdát az OTP részvények, ami a tegnap záráshoz képest 1,22 százalékos erősödést jelentett. Fél három után azonban elkezdett lecsorogni az árfolyam, akkor 3960 foirnton születtek az üzletek, 3 óra körül pedig már csak 3940 forinton voltak vevők, ami már csak 0,49 százalékos nyereség. A forgalom az áresésig nem volt túl erős, eddig 2,38 miliárd forint értékű üzlet jött létre. Nagyobb kötések a délelőtti órákban voltak, illetve most délután három után születtek.
