Amíg a nyitás után fél órával fél százalékos pluszban állt a pesti tőzsde, addig délután egy óra utánra már kikerült a pozitív tartományból és enyhe, 0,02 százalékos mínuszt produkált.
A nagyobb részvények közül egyedül az OTP maradt talpon, a bankpapírok 0,46 százalékkal értek többet ekkor, mint a nap elején. Vörösbe fordult viszont a Mol (0,24 százalékos mínusz), stagnálásba váltott a Magyar Telekom, míg a Richter - ahogy reggel is - továbbra is a mínuszos tartományban tartózkodik (0,23).
A legnagyobb értékben a szokásosnak megfelelően az OTP papírjaival kereskedtek, összesen már majdnem 2,5 milliárd forint értékben, ettől jelentősen le van maradva a Mol a maga 346 milliójával, míg a harmadik helyezett Magyar Telekom részvényeivel 153 millió forint értékben kereskedtek.
