BUX 139772.70 0,11 %
OTP 45860 -0,24 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Odacsaptak a forintnak

Hétfő reggel újra az euró dollárhoz mért gyengülése miatt került lejtőre a forint.

2012. július 23. hétfő, 08:09

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Mérsékelten gyengült a forint hétfőn reggel a főbb devizákkal szemben, követve az euró dollárhoz és jenhez mért veszteségeit, miután újra az eurózónáért kezdtek aggódni a piacok, fókuszban Görögországgal.

A péntek esti, 296 forint alatti szintekről hétfő reggel hét órára 286,20 fölé került az euró jegyzése, nyolc óra után pedig már 287,50-nél járt a kurzus. Ugyanekkor a dollár egysége 237,60, a svájci franké 239,40, az EUR/USD pedig 1,2098-on állt.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet