Gyengüléssel kezdődött a kereskedés a pesti börzén, majd kisebb emelkedést követően ismét lefelé fordult a BUX. Délelőtt fél tizenegy körül hajszálnyi gyengüléssel 17 540 pont körül tartózkodott.
A vezető papírok vegyesen teljesítenek: míg az OTP-részvény és az Mtelekom-papír 1 százalék körüli mértékben veszített árfolyamából, a Mol és a Richter közel fél, illetve közel 1 százalékkal drágult, az Egis pedig hajszálnyival állt előző délutáni ára fölött.
