A mozgáshoz az átlagtól némiképpen elmaradó, 11,3 milliárd forintos forgalom párosult. A vezető papírok közül egyértelműen az OTP volt a nap vesztese, még úgy is, hogy az ING vételi ajánlásának fenntartása mellett 4500-ról 4600-ra emelte célárát. A bankpapír azonban európai szektortársaihoz hasonlóan lendületesen esett, a délutáni lerántás után 3,65 százalékkal gyengülve 3300 forinton, napi mélypontján végzett.
Hasonló volt a helyzet a Telekom árfolyamával, amely 1,4 százalékkal lejjebb kerülve 430 forinton állapodott meg. A Mol 0,63 százalékkal 15 800 forintra rontott, szintén napi mélypontján végezve, pedig jegyzése a nap során 16 100 forintig is felszúrt. A lekötés ellenére is aránylag jól tartotta magát a Richter, a gyógyszergyártó részvényei 0,3 százalékkal 35 705 forintra estek.
Szektortársa, az Egis már nem állta ilyen derekasan a sarat, papírjaira 0,8 százalékkal előző záróértékük alatt, 14 385 forinton születtek az utolsó kötések.
