A mozgáshiányhoz forgalom se nagyon párosult, csupán a zárószakasz kötéseinek köszönhetően cseréltek gazdát 4,8 milliárd forint értékben a papírok.
A blue chipek közül a zárásban kitépett OTP részvényei szerepeltek a legjobban, 1,36 százalékos felértékelődésük a napi maximumot jelentő 3720 forintos utolsó kötést jelentett. A többi vezető papír viszont már nem szerepelt ilyen szépen. A csütörtöki gyorsjelentése után nagyot menetelő Richter gyakorlatilag visszaadta teljes növekményét, 1,4 százalékkal 36 210 forintra rontott.
Nem úgy a szektortárs Egis, amely szárnyakat kapva 1,8 százalékkal 14 380 forintra javított. A Mol új kurdisztáni fúrásának bejelentése ellenére is 0,9 százalékkal került lejjebb, így végül 16 500 forinton állapodott meg. A távközlési adót iparági társaival Brüsszelben megtámadó Telekom 0,65 százalékkal 462 forintra rontott. Az E-Star ezúttal enyhén korrigált, 0,9 százalékkal 2300 forintra erősödött.
