BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kitépték az OTP-t

Az amerikai lakáspiaci adat közlését követően, illetve a csökkenő spanyol és olasz hozamok által fémjelzett javuló hangulatban külföldi társaival együtt a BUX is nekilendült délután. A mutató három óra után 17 692 pontnál járt, ami 1,8 százalékos emelkedést takart.

2012. április 17. kedd, 15:06

Fotó: Dömötör Csaba / Katona Vanda
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A vezető papírok közül az OTP járt élen az emelkedésben, a bankpapír 3,5 százalékkal feljebb kerülve 3546 forintot ért.
Nem szégyenkezhetett a Mol sem, részvényei közel 2 százalékkal 17 250 forintra drágultak. A Richter 0,8 százalékos erősödése 37 500 forintos jegyzést takart, míg a Telekom 0,36 százalékkal 554 forintra javított.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet