A vezető papírok közül az OTP járt élen az emelkedésben, a bankpapír 3,5 százalékkal feljebb kerülve 3546 forintot ért.
Nem szégyenkezhetett a Mol sem, részvényei közel 2 százalékkal 17 250 forintra drágultak. A Richter 0,8 százalékos erősödése 37 500 forintos jegyzést takart, míg a Telekom 0,36 százalékkal 554 forintra javított.
