BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kis emelkedéssel kezdhetünk

Nulla körüli, vagy enyhén pozitív nyitást vár a Budapesti Értéktőzsdén csütörtökön a Buda-Cash és az Erste piaci szakértője.

2012. április 5. csütörtök, 08:59

Fotó: Dömötör Csaba / Katona Vanda
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Német Sándor, a Buda-Cash Brókerház Zrt. kereskedelmi igazgató-helyettese az MTI-nek elmondta: a BÉT-en nulla körüli nyitás várható csütörtökön. Hozzáfűzte: a forint árfolyamán egyelőre nem látszanak az EU/IMF megállapodással kapcsolatos bizonytalanságok, így - összhangban az európai hangulattal - enyhén negatív kereskedés várható a BÉT-en.

Varjú Péter, az Erste üzletkötője az európai határidős indexek alapján enyhén pozitív nyitást vár a budapesti piacon, és úgy véli, akár a forgalom is nőhet, bár egyelőre nincs olyan hír, amely kapcsán jelentős emelkedés várható.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet