BUX 139833.38 0,15 %
OTP 45890 -0,17 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Drágább lett a svájci frank és az euró

A legtempósabban a dollár értékelődött fel szerdán.

2012. április 4. szerda, 17:01

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Lényegében forgalommentes, unalmas napot zárt a forint piaca szerdán. Az euró jegyzése 294,50-296 forint között ingadozott, háromnegyed öt után 295,60 volt az ár. Ugyanekkor az euró 1,3115 dolláron állt, az amerikai deviza egysége 225,50, a svájci franké pedig 245,60 forinton járt.

Mindez azt jelenti, hogy gyengült a forint a kedd délutáni szintekhez képest: az euró közel másfél, a dollár bő négy, a frank pedig egy egységgel került feljebb.

A forint gyengülésével párhuzamosan emelkedtek az éven túli lejáratok az állampapírok másodlagos piacán, jobbára 10 bázispont körüli értékekkel. A rövid oldalon nem történt érdemi változás.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet