10 óra után néhány perccel egyszázalékos emelkedést mutat a BUX index, s 17 556 ponton jár. Nagy forgalom mellett veszik az OTP-t, a bankrészvény már az első órában több, mint 3,5 milliárd forint értékben cserélt gazdát, árfolyama 1,4 százalékos emelkedést követően 3446 forinton jár. A Mol is felfelé mozdult, az olajrészvény egy százalékkal ér többet, 17 640 forint. Az Mtelekom 0,7 százalékkal 523 forintra drágult, az Egis 16 295 forinton stagnál, a Richter 300 forinttal, 36 200 forintig kapaszkodott fel.
