BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nagy az öröm Budapesten, húzzák az OTP-t

Nagy forgalommal emelkedik az OTP, a BUX egyszázalékos pluszban a kereskedés első órájában.

2012. január 17. kedd, 10:15

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

10 óra után néhány perccel egyszázalékos emelkedést mutat a BUX index, s 17 556 ponton jár. Nagy forgalom mellett veszik az OTP-t, a bankrészvény már az első órában több, mint 3,5 milliárd forint értékben cserélt gazdát, árfolyama 1,4 százalékos emelkedést követően 3446 forinton jár. A Mol is felfelé mozdult, az olajrészvény egy százalékkal ér többet, 17 640 forint. Az Mtelekom 0,7 százalékkal 523 forintra drágult, az Egis 16 295 forinton stagnál, a Richter 300 forinttal, 36 200 forintig kapaszkodott fel.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet