BUX 137975.60 -1,09 %
OTP 44270 -1,45 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Délután megjöttek a forint eladók

A reggeli emelkedést követően 314 körül oldalazott délelőtt az euró/forint árfolyam, majd egy óra után külföldi forint eladók érkeztek.

2012. január 9. hétfő, 13:32

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A közepes \"erősségű\" eladási hullám (vagyis euró/forint vételek) 315 fölé lökte az euró árfolyamát, ami két forintos romlás a napon belüli csúcshoz képest. A mozgáshoz nem kapcsolódott hír, legalábbis egyelőre nem látszik semmilyen kiváltó ok, igaz az egy- két forintos ingadozás nem is számít olyan nagynak, hogy ne férne bele a normál piaci volatilitásba (az euró két nap alatt 11 forintot jött le ezt megelőzően).

Időközben a svájci frank is erősödött az euróhoz képest, így a két devizapár mozgása azt eredményezte, hogy a svájci frank árfolyama ismét elérte a 260 forintot.

A dollár egységéért 247,5 forintot kérnek a bankközi devizapiacon.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet