A közepes \"erősségű\" eladási hullám (vagyis euró/forint vételek) 315 fölé lökte az euró árfolyamát, ami két forintos romlás a napon belüli csúcshoz képest. A mozgáshoz nem kapcsolódott hír, legalábbis egyelőre nem látszik semmilyen kiváltó ok, igaz az egy- két forintos ingadozás nem is számít olyan nagynak, hogy ne férne bele a normál piaci volatilitásba (az euró két nap alatt 11 forintot jött le ezt megelőzően).
Időközben a svájci frank is erősödött az euróhoz képest, így a két devizapár mozgása azt eredményezte, hogy a svájci frank árfolyama ismét elérte a 260 forintot.
A dollár egységéért 247,5 forintot kérnek a bankközi devizapiacon.
