BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Visszajött a napi mélypontokról Amerika

A tegnapi emelkedést követően ma a negatív tartományban nyitottak az amerikai tőzsdék, a vezető indexek közel egyszázalékos mínuszban is jártak. A veszteséget azonban sikerült hamar ledolgozni, így a tőzsdék végül stagnálással zártak.

2012. január 4. szerda, 23:09

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A kezdeti megingást leszámítva az amerikai indexek a tegnapi zárószintek környékén oldalaztak a szerdai kereskedésben, a Dow végül 0,2 százalékos pluszban állapodott meg, míg az S&P és a Nasdaq stagnálással zárt. Érdemes külön említést tenni az olajról is, mely ugyan mérsékelt, 0,3 százalékos pluszban zárta a napot, 103 dollár felett. Ilyen magasságban 8 hónapja nem járt WTI.

portfolio.hu
portfolio.hu

Ez is érdekelhet