BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Zuhan az E-Star - gyengélkedik a Mol

Vegyes képet mutatnak az európai tőzsdék: a fejlett piacok kisebb pluszban, a feltörekvő európai tőzsdék inkább mínuszban tartózkodnak. A sort a BUX vezeti 1,1 százalékos csökkenéssel.

2011. december 28. szerda, 12:32

Fotó: Dömötör Csaba / Marton Szilvia
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A magyar vezető papírok közül egyedül az OTP nem esik, árfolyama 3300 forinton stagnál az ilyenkor szokásos nulla közeli forgalom mellett. A Mol viszont ismét a már többször tesztelt 17500-as támaszához közelít, az utolsó kötés 17530 forinton jött létre, ez 2 százalékos esésnek felel meg. Gyengélkedik a Richter is, 1,34 százalékkal 34520 forintra süllyedt a részvény árfolyama. Az Egis eközben 0,85 százalékkal 17550 forintra esett.

Nem remekel a Telekom sem 514 forintra süllyedt a tegnapi 517-ről, igaz mindössze 54 millió forintos forgalom mellett.

Az ötödik legkevésbé alacsony forgalmú papír az E-Star, amely ma folytatja mélyrepülését: már 6,95 százalékos mínusznál tart, 4550 forinton született az utolsó kötés.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet