A magyar vezető papírok közül egyedül az OTP nem esik, árfolyama 3300 forinton stagnál az ilyenkor szokásos nulla közeli forgalom mellett. A Mol viszont ismét a már többször tesztelt 17500-as támaszához közelít, az utolsó kötés 17530 forinton jött létre, ez 2 százalékos esésnek felel meg. Gyengélkedik a Richter is, 1,34 százalékkal 34520 forintra süllyedt a részvény árfolyama. Az Egis eközben 0,85 százalékkal 17550 forintra esett.
Nem remekel a Telekom sem 514 forintra süllyedt a tegnapi 517-ről, igaz mindössze 54 millió forintos forgalom mellett.
Az ötödik legkevésbé alacsony forgalmú papír az E-Star, amely ma folytatja mélyrepülését: már 6,95 százalékos mínusznál tart, 4550 forinton született az utolsó kötés.
